+380 44 574 0571

 

Події в офтальмології

15–16 березня 2019 року, Київ, Україна
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Ophthalmic Hub 2019»

OphthalmicHUB – це майданчик для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем в офтальмології та суміжних медичних напрямків, започаткування співробітництва та пошуку нових можливостей для працевлаштування.

У 2018 році OphthalmicHUB об’єднав 750 учасників, близько 80 спікерів, з них 12 з Португалії, Німеччини, Ірландії, Італії, Мексики, Угорщини, Туреччини, Білорусі. У 2019 році ці показники значно зростуть і це дійсно привід приєднатися до нас.

Дискусії, неформальне спілкування з провідними міжнародними та національними фахівцями, майстер-класи, семінари, виставка сучасного медичного обладнання та досягнень фармацевтичної галузі, – лише частина того, що очікує Вас на конференції. Докладніше >


 

Новітні технології 

Керівництво з інтерпретації результатів Oculus Pentacam®, Pentacam® HR та Pentacam® AXL 

Медична компанія «Медікус» підготувала український переклад Керівництва з інтерпретації результатів Oculus Pentacam®, Pentacam® HR та Pentacam® AXL. 

Завантажити «Керівництво з інтерпретації результатів Oculus Pentacam, Pentacam HR та Pentacam AXL» (PDF, 63Mb, оновлення від 18/10/2018).

Oculus Pentacam — ротаційна камера для проведення комп’ютерної томографії рогівки та комплексного дослідження переднього сегмента ока. Докладніше про Oculus Pentacam: читати (брошура українською, PDF 1,1Мб, оновлення від 25/01/2018) або дивитись (7 хв. Pentacam AXL Demo відео англійською на Youtube).

> Подивитися Pentacam AXL в каталозі офтальмологічного обладнання

ОКТ-ангіографія для ОКТ з частотно-модульованим джерелом (SS OCT Angio) компанії Topcon

SS OCT Angio поєднує в собі високоякісну ОКТ-ангіографію та ОКТ з частотно-модульованим джерелом. Побудована на клінічно випробуваній платформі DRI OCT Triton, система забезпечує проведення високочутливих ангіографічних досліджень з використанням запатентованого алгоритму обробки зображень OCTARA. Унікальна візуалізація надає чіткі зображення судинних структур навіть в хоріоідеї та глибших ретинальних шарах. Докладніше про ОКТ-ангіографію: читати (укр. брошура, PDF-файл 1,6 Мб) або дивитись (відео на YouTube).

> Подивитись Topcon DRI OCT Triton з функцією ОКТ-ангіографії в каталозі офтальмологічного обладнання

Лазерна система для лікування глаукоми Cyclo G6 компанії Iridex

Інноваційна циклофотокоагуляція з технологією MicroPulse на основі нової лазерної системи для лікування глаукоми CYCLO G6. Докладніше >

 


 

Про компанію «Медікус»

Медична компанія «Медікус» — провідний дистриб’ютор офтальмологічного обладнання та витратних матеріалів для офтальмології. З 1992 року ми надаємо медичним закладам в Україні можливість придбання обладнання та матеріалів від провідних світових виробників та забезпечуємо авторизований сервіс по всій країні.